PROFESJONALNE, INTUICYJNE, PRZEJRZYSTE

biuro@flashsite.pl
Gdańsk Kielasa 26 80-180
Strona Internetowa

Własny sklep internetowy

Wyobraź sobie profesjonalny sklep internetowy , generujący setki, albo nawet i tysiące złotych sprzedaży dziennie. To jest możliwe, prawidłowo stworzony sklep, odpowiednio zoptymalizowany i wypozycjonowany generuje ogromne dochody, przy nie wielkim wkładzie. E-commerce to w tej chwili najbardziej opłacalna forma sprzedaży. Oferujemy usługi stworzenia sklepu internetowego dla Twoich produktów. Skorzystaj z naszej oferty a będzie to jedna z najbardziej opłacalnych decyzji jakie podejmiesz w swoim życiu. Powierzając nam stworzenie swojego sklepu internetowego jedynie zyskujesz. Sklep internetowy Gdańsk, Gdynia.
urządzenia mobilne strony internerowe sklep gdańsk
Lat doświadczenia
Jak Cię widzą, tak Cię piszą
W świecie wirtualnym, z pewnością dotyczy to strony internetowe
Omówienie
Rozpoczynamy od omówienia projektu. To niezwykle ważne, aby na tym etapie poznać wszystkie oczekiwania dotyczące sklepu i jego funkcjonalności. Chcemy jak najlepiej potrzeby samego klienta, jak i branży. Po określeniu specyfikacji sklepu internetowego możemy zająć się jego wyceną.
01
Sklep internetowy Gdańsk
Wdrażanie
W pierwszej kolejności rozpoczynamy prace nad wdrożeniem silnika sklepu. Równolegle, nasz zespół grafików pracuje nad projektem graficznym, zgodnie z którym w kolejnym etapie zostanie zaprogramowany sklep.
02
Programowanie
Przechodzimy do programowania. Na tym etapie, wdrażamy w życie Twój sklep i wszystkie ustalone wcześniej funkcjonalności. Damy równocześnie o to, aby nasz kod był zoptymalizowany pod SEO.
03
Wersja testowa
Po przeprowadzeniu testów przedstawiamy wersją testową sklepu klientowi. Możesz więc dokładnie sprawdzić jego działanie jeszcze przed jego opublikowaniu w sieci na właściwej domenie. Jeśli masz jakieś zastrzeżenia, oczywiście możesz je do nas zgłosić i niezwłocznie je poprawimy.
04
Akceptacja
Ostatni etap to akceptacja projektu. Jeśli wszystko spełnia Twoje oczekiwania, czas na uruchomienie sklepu na Twoim serwerze i właściwej domenie. Pamiętaj, że masz roczną gwarancję na stworzony przez nas sklep. Gdyby więc okazało się już po uruchomieniu, że coś nie działa właściwie- jesteśmy do Twojej dyspozycji.
05
1 +
Stron internetowych
1 +
Sklepów Internetowych
1 +
Lat doświadczenia
Usługi

ANALIZY I STRATEGIE

Usługi:

Archiwa

Brak archiwów do wyświetlenia.

Kategorie

  • Brak kategorii