PROFESJONALNE, INTUICYJNE, PRZEJRZYSTE

biuro@flashsite.pl
Gdańsk Kielasa 26 80-180
service7

Nasz proces projektowania strony internetowej składa się z sześciu kroków:

Zakup nazwy domeny:

Jeśli projekt jest przebudowywany, sprawdzamy twoją obecną zawartość i rekomendujemy ulepszenia. Jeśli jest to nowa witryna, zaczniemy od omówienia tematów i funkcji, które przewidujesz dla swojej witryny, i opracujemy dla Ciebie zarys.

Stworzenie treści

 Istnieje kilka sposobów rozwiązania problemu związanego z tworzeniem treści.
– Ty piszesz treści i wysyłasz do nas, gdy skończysz.
Pracujemy z Tobą krok po kroku. Najpierw wybierasz stronę, na której chcesz pracować, i opracowujesz jej zarys. Sprawdzamy go i przekazujemy opinie. Potem piszesz to bardziej formalnie. Kiedy skończysz, ponownie go przejrzymy. Jest to zwykle najlepsza opcja, szczególnie jeśli Twoja wiedza na temat SEO jest ograniczona.

Stosujemy podejście Content First, co oznacza, że ​​projektowanie rozpoczyna się po otrzymaniu od Ciebie całej treści. Zamiast zaczynać od struktury – przewodnika po stylu lub makiety programu Photoshop – zaczynamy od treści i budujemy strukturę, która ją obsługuje

Projektowanie

Poprosimy Cię o udostępnienie nam linków do stron, których układ i wygląd Ci się podoba. Przyjrzymy się tym stronom. Na podstawie twoich opinii stworzymy projekt i dopracujemy go, aż będziesz zadowolony.

Optymalizacja strony i SEO

To tutaj zatwierdzony projekt staje się konkretny. Przenosimy zawartość do systemu zarządzania treścią i wdrażamy funkcje specyficzne dla witryny. Ponadto wykonamy podstawową optymalizację i dodamy przyciski udostępniania społecznościowego.

Testowanie. W tej fazie przetestujemy witrynę, aby upewnić się, że wszystko działa poprawnie.

Uruchomienie. Po ostatecznym zatwierdzeniu uruchamiamy witrynę. Oznacza koniec projektu.

Dlaczego My?

Intuicyjny i łatwy w obsłudze systemem zarządzania treścią CMS.

Widoczność

Optymalizujemy strony pod kątem SEO w wyszukiwarce Google

Postaw na jakość !

Każdy biznes jest wyjątkowy. Rozumiemy Twoje specyficzne potrzeby i zapewniamy dostosowany projekt strony internetowej, aby zapewnić, że Twoja witryna będzie naprawdę wyjątkowa. 

Archiwa

Brak archiwów do wyświetlenia.

Kategorie

  • Brak kategorii